آموزش 100 درصد تضمینی ماه ها و روزهای هفته به کره ای

روزهای هفته به کره ای  , آموزش روزهای هفته و ماه های سال به زبان کره ای به صورت 100 درصد تضمینی توسط بهترین استید از بهترین آموزشگاه های زبان کره ای : آموزش زبان کره ای مانند بیشتر زبان های دیگر در ابتدا بسیار سخت و گاهی برای برخی از افراد نا ممکن به نظر می رسد در حالی که اگر به صورت اصولی آموزش ببینید اصلاً دشوار نیست بلکه جذابیت های خاصی برای شما خواهد داشت. امروزه یادگیری زبان دوم و سوم و … برای هر فردی و در هر سنی که باشد ضروری می باشد زبان کره ای نیز جز زبان هایی می باشد به مکرر مورد نیاز خواهد شد. زبانی ها در این قسمت با روش های مختلفی روز ها و ماه ها را به زبان کره ای آموزش می دهد اگر قصد یادگیری دارید حتماً تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

روزها و ماه ها در هر زبانی جز آموزش های ابتدایی می باشد در زبان کره ای اینگونه است به طوری که این مطالب جز مطالب ضروری می باشند. در مکالمه روزانه روزها و ماه ها هی تکرار خواهند شد و باید آن ها را یاد بگیرید. روز ها و ماه ها در هر کشور و زبانی برابر هستند فقط نوشتار و تلفظ آن ها با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه به آموزش روزها و ماه ها به زبان کره ای می پردازیم که شما با خواندن و استفاده مکرر از آن ها می توانید سریع یاد بگیرید.

آموزش تضمینی روزهای هفته به زبان کره ای

همان طور که گفتیم روزهای هفته جز ابتدایی ترین و مهم ترین مباحثی می باشند در هر زبانی آموزش داده می شوند. در زبان کره نیز این نام ها در مکالمات روزانه مکرر مورد استفاده قرار می گیرد. در این زبان روزهای هفته از روز یک شنبه شروع می شوند به همین دلیل در آموزش نیز روزها از یک شنبه آغاز می شوند.

شما شاید در نگاه اول تصور کنید که این کلمات بسیار سخت هستند و اصلاً نمی توانید آن ها را تلفظ کنید در صورتی که با روش هایی که در این قسمت آمده شما می توانید به راحتی تلفظ آن ها را یاد بگیرید و به حافظه بسپارید. در ادامه نام هر روز را در مقابل معادل فارسی آن نوشته ایم تا بتوانید بهتر به خاطر بسپارید.

روزهای هفته به زبان کره ای:

روزهای هفته به کره ای

نام روزها در زبان کره ای هر کدام معنای خاصی دارند که همه از آن ها از آب، آتش، خورشید، زمین، خاک، طلا، درختان ماه برگرفته شده است. برای یادگیری بهتر این کلمات بهتر است در مکالمات روزمره از آن ها استفاده کنید. برای مثال اگر می خواهید هتل رزرو کنید و یا قرار ملاقات با کسی بگذارید حتماً باید ب نام روزها مسلط باشید تا زمان را متوجه شوید و با دوستان کره ای ارتباط برقرار کنید.

آموزش ماه ها در زبان کره ای

نام ماه ها نیز در هر زبان بسیار پرکاربرد می باشد و باید آن ها را یاد بگیرید. در زبان کره ماه ها همانند سایر زبان ها می باشند و فقط حالت نوشتاری آن ها متفاوت می باشد و به صورت میلادی بیان می شوند. اگر می خواهید به کشور کره سفر کنید حتماً باید ابتدا این مباحث را به خوبی یاد بگیرید زیرا در مکالمات روزانه مورد استفاده قرار می گیرند و اگر شما به آن ها مسلط نباشید نمی توانید متوجه صحبت کردن آن ها شوید همچنین منظور خود را نیز نمی توانید برسانید.

ماه های سال به کره ای:

ماه های سال به کره ای

علاوه بر نام روز ها و ماه ها، اصطلاحات و پرسش و پاسخ هایی نیز در این زبان مورد استفاده قرار می گیرد که حتماً باید آن ها را یاد بگیرید. این جملات بسیار پر کاربرد می باشند و در صورت مکالمه به زبان کره ای حتماً با آن ها مواجه خواهید شد. ما در این قسمت به برخی از آن ها اشاره می کنیم اگر قصد یادگیری آن ها را دارید حتماً با ما همراه باشید.

오늘은 무슨 요일입 니까?  (اُنیرون موسون یو ایریم نیگگَ؟)

امروز چند شنبه است؟

오늘은 목요일입니다.  (اُنیرون مُک یو ایریم نیدَ)

امروز پنج شنبه است.

در این میان شاید پرسیدن سوالاتی از جمله 몇 달에 태어 났습니까? به معنای شما در چه ماهی به دنیا آمده اید؟ یا 생년월일은 언제입니까? به معنای ماه تولد شما چیست؟ نیز بتوانند در مکالماتی که در زمینه معرفی شخصی مورد استفاده قرار می گیرند، مثمر ثمر باشند.

چگونه می توان زبان کره ای را سریع تر یاد گرفت؟

اگر از روش ها ی درستی برای یادگیری زبان کره ای بهره نگیرید قطعا نمی توانید به راحتی آن را یاد بگیرید. در ادامه به راه هایی که باعث می شود شما راحت تر و سریع تر زبان کره ای را یاد بگیرید اشاره می کنیم:

  • برای آموزش زبان کره ای از اساتید متخصص و با تجربه کمک بگیرید.
  • در دوره های متنوع و کاربردی برای آموزش شرکت کنید.
  • فیلم ها و کلیپ هایی با زبان کره ای تماشا کنید.
  • سعی کنید با افراد بومی مکالمه کنید تا با اصطلاحات مختلف آشنا شوید و تلفظ کلمات را به شکل صحیح یاد بگیرید.
  • پشتکار و تمرین زیادی داشته باشید.
  • لغات جدید را به همراه دیگر لغات روزانه در مکالمات روزانه استفاده کنید.

زبانی ها با برگزاری دوره های مختلف و بهره گیری از روش های مختلف به بهترین شکل ممکن زبان کره ای را به همه افراد آموزش می دهد که در این مقاله به آموزش روزها و ماه های زبان کره ای پرداختیم امیدواریم با مطالعه همه مطالب به خوبی این مباحث را یاد گرفته باشید و سریع تر به هدف خود یعنی تسلط به زبان کره ای برسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *