بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران کدام است ؟

بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران , آموزش و یادگیری زبان چینی با کیفیت عالی در تاپ ترین آموزشگاه های زبان کشور 100 درصد تضمینی : زبان چینی در نظر بیشتر افراد یک زبان پیچیده و دشوار می باشد در صورتی که چنین نیست. این زبان جز زنده ترین زبان های دنیا به شمار می رود به طوری که بیشتر از یک میلیارد نفر در دنیا به این زبان صحبت می کنند از این رو یادگیری زبان چینی برای بیشتر افراد ضروری می باشد.

در حالت کلی می توان گفت یادگیری زبان چینی کمی چالش برانگیز تر از یادگیری زبان های دیگر می باشد به همین دلیل نحوه یادگیری آن اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا اگر به درستی آموزش نبینید ممکن است وسط راه یادگیری خسته کننده شود.

از جمله عواملی که تأثیر زیادی بر نحوه یادگیری دارد کیفیت آموزشگاه می باشد. یک آموزشگاه زبان چینی باید ویژگی های زیادی داشته باشد تا بتواند محیطی مناسبی برای یادگیری زبان آموزان باشد. زبان چینی به دلیل این که الفبایی متفاوت نسبت به سایر زبان های دنیا دارد باید آموزش آن نیز متفاوت تر باشد و آموزشگاه ها دوره های مختلفی برای یادگیری برگزار کنند. ما در این قسمت به بررسی ویژگی های آموزشگاه زبان چینی می پردازیم اگر قصد یادگیری این زبان را دارید حتماً با ما همراه باشید.

آموزشگاه زبان چینی

مزایای یادگیری زبان چینی

همان طور که گفته شد زبان چینی جز زبان های برتر دنیا می باشد و از آنجا که کشور چین ارتباط زیادی با کشور های دیگر دارد برای برقراری ارتباط و پی بردن به فرهنگ و رسم و رسوم آن ها یادگیری این زبان اهمیت زیادی دارد. از جمله مزیت های یادگیری این زبان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از آنجا که کشور چین امروزه به یکی از قدرت های برتر از نظر نظامی، سیاسی، اقتصادی و … تبدیل شده است یادگیری زبان چینی کاربرد های زیادی خواهد داشت.
 • با یادگیری این زبان به هیچ وجه بیکار نخواهید ماند و می توانید کار های مختلفی از جمله مترجمی انجام دهید.
 • با فرهنگ و تاریخ کشور چین آشنا خواهید شد.
 • مؤسسات و شرکت های مختلفی افرادی را که تسلط کافی به زبان چینی دارند را به منظور برقراری ارتباط و گسترش تجارت و سرمایه گذاری، استخدام می کنند.
 • به راحتی می توانید در کشور چین تحصیل کنید و یا به این کشور سفر کنید.

زبان چینی چه ویژگی ‌هایی دارد؟

 1. این زبان جز پر گویش ترین زبان ها می باشد.
 2. در این زبان کلمات توسط یک سیلاب بیان می شوند که صرف فعل و کلمه ندارد.
 3. در زبان چینی گرامر و زمان وجود ندارد.
 4. جنسیت در این زبان وجود ندارد.
 5. هیچگونه حرف تعریفی در این زبان وجود ندارد.
 6. یک کلمه هم می تواند به عنوان اسم مفرد، جمع، مذکر یا مونث و حال و آینده استفاده شود.

بهترین آموزشگاه چینی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

همان طور که گفته شد از جمله تأثیر گدار ترین عوامل در یادگیری زبان چینی نوع و کیفیت آموزشگاه می باشد. تا حدودی می توان گفت این زبان جز زبان های سخت و پیچیده دنیا می باشد و برای این که برای زبان آموز خسته کننده نباشد باید آموزش با روش های متنوعی انجام شود به این منظور قبل از ثبت نام در آموزشگاه باید به نکات زیادی توجه کنید که ما در ادامه به برخی از نکات و ویژگی هایی که یک آموزشگاه جینی باید داشته باشد اشاره می کنیم.

 • محیطی کاملاً آرام و با نشاطی داشته باشد.
 • از لحاظ موقعیت جغرافیایی در مکان مناسبی قرار گرفته باشد و با وسایل نقلیه قابل دسترس باشد.
 • از اساتید مجرب و حرفه ای همچنین بومی برای تدریس استفاده شود.
 • دوره های مختلفی برای تمامی سطح ها و سنین برگزار شود.
 • امکانات و تجهیزات به روز و کاملی داشته باشد.
 • مدرک معتبری در پایان هر دوره ارائه دهند.

آموزش زبان چینی به تنهایی با شرکت در دوره های متنوع امکان پذیر نیست بلکه باید خود فرد علاقه زیادی به این زبان داشته باشد و با پشتکار بسیار زیاد روزانه تمرین و تکرار کند. برای یادگیری بهتر و سریع تر همچنین می توانید فیلم هایی به زبان چینی با زیر نویس تماشا کنید و یا روزانه در حین مکالمات خود از کلمات جدیدی که یاد می گیرید استفاده کنید. ما در این قسمت به بررسی زبان چینی و ویژگی بهترین آموزشگاه چینی پرداختیم امیدواریم با مطالعه آن ها و کسب اطلاعات مورد نیاز بتوانید به راحتی و با لذت در زمان کم زبان چینی را یاد بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *