آزمون پادفک روسی – podfac

آزمون پادفک روسی – podfac : اگر شما دارای مدرک معتبری از زبان روسی برای ارائه به دانشگاه نباشید. دانشگاه ها در کشور روسیه پس برگزاری یک دوره آموزشی (دوره آموزشی پادفک روسی) اقدام به برگزاری آزمون پادفک روسی می کند. که شرط ادامه تحصیل برای دانشجویان،قبولی در این آزمون است.

تقویت زبان روسی قبل از اقدام به ادامه تحصیل در روسیه

دانشجویان علاقه مند به ادامه تحصیل در کشور روسیه قبل از این که در کلاس های زبان روسی دانشگاه های روسیه شرکت کنند. بهتر است که در داخل ایران به تقویت و آموزش زبان روسی خود بپردازند.تا آمادگی ذهنی بهتری داشته باشند.

آزمون پادفک روسی

مدرک تورفل مدرکی معتبر در وزارت بهداشت روسیه

شایان ذکر است که مدرک تورفل علاوه بر تایید وزارت علوم روسیه،مورد تایید وزارت بهداشت این کشور نیز هست.یعنی برای دانشجویانی که علاقه مند به تحصیل در رشته ها و شاخه های علوم پزشکی هستند نیز مدرک تورفل،معتبر ترین مدرک است.

امکان اخذ تابعیت روسی با تسلط به زبان روسی

آزمون تورفل یک آزمون مدرن است. یعنی این که این آزمون با بالاترین استاندارد های اروپایی برای افراد غیر روس برنامه ریزی شده است. داشتن مدرک تورفل علاوه بر اجازه تحصیل در کشور روسیه ،مزیت بزرگ دیگری نیز برای شما دارد. و آن این است که شما با داشتن مدرک تورفل می توانید با گذراندن یک سری از کارهای اداری حق شهروندی و حتی تابعیت کشور روسیه را دریافت کنید.

آزمون پادفک روسی و نکات مهم آن

نکات قابل توجه برای متقاضیان تحصیل در رشته های علوم پزشکی در کشور روسیه

متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی در کشور روسیه را دارند باید به موارد زیر توجه کنند:

داوطلبانی که قصد تحصیل در کشور روسیه در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه های این کشور را دارند باید بدانند که طبق بخشنامه صادره از وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران در سال 2021 میلادی،شما برای ادامه تحصیل در این سه رشته باید مدرک معتبری از زبان روسی به این وزارتخانه ارائه دهید که نشان دهنده این باشد شما مسلط به زبان روسی هستید.

در نظر داشته باشید که باید مدرک دانشگاهی خود را در سطح A2 ارائه نمایید.

دقت کنید که رعایت نکردن ضوابط اداری و بخشنامه ای تخلف محسوب می شود و عواقب این کار بر عهده فرد متخلف است.

پس دقت داشته باشید فارغ از هر رشته ای شما در آن به تحصیل می پردازید،مدرک زبان روسی(تورفل) پیش از هر چیز حائز اهمیت است.در واقع تا مدرک زبان معتبر نداشته باشید ، مدرک تحصیلی تخصصی شما را تحت شعاع قرار می دهد و به احتمال زیاد تائیدیه های لازم هم در کشور خود و هم در کشور روسیه دریافت نمی کنید.

پس قبل از هر چیز برای ادامه تحصیل در کشور روسیه عزم خود را برای آموزش زبان روسی و شرکت در آزمون تورفل جزم کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *